Co nowego?


XX TAM Bacwka na Maciejowej w Gorcach dnia 14 czerwca 2014, 13.08
w kategorii Blog Tomka Jarmu?ewskiego
XX TAM Bacwka na Maciejowej w Gorcach
Przed nami czterodniowy weekend (19-22.06), a wraz z nim okazja na spotkanie z muzyk? w grach. XX TAM Turystyczna Awangarda Muzyczna
w kategorii Blog Edwarda Stachury
Stachuriada w Grochowicach (2013) - fotorelacja
Poni?ej krtka fotorelacja z grochowickiej Stachuriady. Co wyr?nia to wydarzenie od wielu innych letnich festiwali poetyckich w kraju? - je
w kategorii Blog Domu o Zielonych Progach
KONCERTY  Dom o Zielonych Progach - kwiecie? 2013
Zapraszamy serdecznie na nasze kwietniowe koncerty: ?rem -18.04; Trou? -19.04; Legionowo -21.04; Warszawa -21.04. Wi?cej szczeg?w na naszej
GRY MOJE... dnia 26 marca 2013, 18.20
w kategorii Blog Wies?awy Kwinto-Koczan
GRY MOJE...
Gry moje.   Gry moje w majestacie swego prawa trwaj?. Po kamiennych schodach z wolna w niebo si? wspinaj?   Gry drg wy
SZCZ??LIWEGO POWROTU dnia 03 marca 2013, 13.25
w kategorii Blog Wies?awy Kwinto-Koczan
SZCZ??LIWEGO POWROTU
Szcz??liwego powrotu do s?w zapomnianych, ulecia?ych dmuchawcem nad krajobrazy przejrza?e   Szcz??liwego powrotu do domu z podk

Najnowsze komentarze

Archiwum aktualno?ci

Jesteś tutaj:Aktualno?ci»Konkurs na ok?adk? p?yty "W grach..." cz. 8 - koniec przyjmowania zg?osze?
poniedziałek, 28 maja 2012 07:58

Konkurs na ok?adk? p?yty "W grach..." cz. 8 - koniec przyjmowania zg?osze?

UWAGA ze wzg?du na du?? ilo?? prac i konsternacj? jury, kogo wybra?, rozwi?zanie konkursu przesuwamy na poniedzia?ek 4.06.2012!!!

 

Poni?ej publikujemy wszystkie nades?ane propozycje ok?adek p?yty "W grach..." cz. 8, ktre wp?yn??y na konkurs (??cznie 132 PROPOZYCJE). Jeste?my pozytywnie zaskoczeni ilo?ci? zg?osze? i dobr? jako?ci? nades?anych projektw!

Je?li w?rd przedstawionych prac nie widzisz swojej, prosimy koniecznie o Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

A ju? 1 czerwca og?osimy, ktra ok?adka b?dzie zdobi?a sm? cz??? p?yty W grach...!

Premiera albumu ju? za nied?ugo - na festiwalu Pasterskie Anio?y!

Ostatnio zmieniany sobota, 02 czerwca 2012 10:17

18 komentarzy

  • Link do komentarza akron piątek, 01 czerwca 2012 10:01 napisane przez akron

    a mi najbardziej podoba sie bia?a z serduszkiem! super prosty pomys?!

    Raportuj
  • Link do komentarza milena wtorek, 29 maja 2012 10:22 napisane przez milena

    fajna ok?adka z k?kiem na ?rodku i czerwonym napisem :)

    Raportuj
  • Link do komentarza hm piątek, 25 maja 2012 15:09 napisane przez hm

    mo?na powiedzie? ?e niektrzy maj? fajne aparaty

    Raportuj
  • Link do komentarza hmmm piątek, 25 maja 2012 13:52 napisane przez hmmm

    Mo?na powiedzie?, ?e niektrzy maj? fajne programy do przerabiania zdj??. Ci??ko "przej??" obok swojej propozycji oboj?tnie, a jest tyle ?wietnych projektw.:) Mnie najbardziej podoba si? ten motyw z m??czyzn? siedz?cym na skale, a na pozosta?ej cz??ci rozpo?cieraj? si? gry - bez przerbki, a super efekt. Na niektrych zdj?ciach za du?o ?niegu, a to ma by? ciep?a, s?oneczna, wakacyjna p?yta. :)

    Raportuj
  • Link do komentarza Grzesiek czwartek, 24 maja 2012 21:31 napisane przez Grzesiek

    Wow, ta rysunkowa z czerwonym k?eczkiem w dolnym rogu jest naprawd? fajna :)! Te nowe projekty daj? rad?!

    Raportuj
  • Link do komentarza Sylwira czwartek, 24 maja 2012 16:40 napisane przez Sylwira

    @WUKA
    no niestety ludzie maj? tendencj? do przesadzania z dziwnymi fontami i efektami... ?adna fotka nie wystarczy, czasem nale?a?o by jej jeszcze nie psu? ;) ale jest kilka naprawd? niez?ych projektw, jury b?dzie mia?o z czego wybiera?

    Raportuj
  • Link do komentarza Paula czwartek, 24 maja 2012 14:00 napisane przez Paula

    mi najbardziej podoba sie ta okladka z dwojgiem ludzi stojacych na polania o zachodzie slonca:)

    Raportuj
  • Link do komentarza WUKA czwartek, 24 maja 2012 11:51 napisane przez WUKA

    Du?o fajnych propozycji, niestety w wi?kszo?ci koszmarne liternictwo!

    Raportuj
  • Link do komentarza Admin czwartek, 24 maja 2012 09:59 napisane przez Admin

    Dzi? w nocy pojawi?o si? kolejnych 28 propozycji. Jeste?my pod ogromnym wra?eniem.

    Raportuj
  • Link do komentarza Kamil wtorek, 22 maja 2012 17:52 napisane przez Kamil

    Projekt z k?kiem na ?rodku jest dla mnie najbardziej oryginalny i ciekawy.

    Raportuj
  • Link do komentarza ch. wtorek, 22 maja 2012 14:03 napisane przez ch.

    po aktualizacji zdj?? mj kolejny faworyt to ok?adka z napisem "W grach jest wszystko co kocham" wpisanym w k?ko i z pomi?tym niebem (wieje ?wie?o?ci?). Ale nie tylko. Bo ?wietnych projektw mg?bym wskaza? co najmniej kilka :)

    Raportuj
  • Link do komentarza Sylwira wtorek, 22 maja 2012 12:33 napisane przez Sylwira

    napis z chmur mo?e jeszcze ujdzie, ale strza?ka moim zdaniem psuje ca?y klimat fotki...
    popieram aj, ?e przyda?a by si? teraz cieplejsza ok?adka, tym bardziej, ?e ostatnia by?a bardzo zimowa

    Raportuj
  • Link do komentarza Iambutterfly poniedziałek, 21 maja 2012 17:16 napisane przez Iambutterfly

    Napis z chmur - rewelacyjny pomys?! 'Gry to nasze spi?trzone marzenia"- jak te ob?oki;)

    Raportuj
  • Link do komentarza likalika niedziela, 20 maja 2012 00:44 napisane przez likalika

    Gitara na drzewie jest ?wietna! Zdj?cie oddaje klimat :)

    Raportuj
  • Link do komentarza ch piątek, 18 maja 2012 00:39 napisane przez ch

    ciekawi mnie tylko, je?li to jest co, to nie jest genialne ;) :)

    Raportuj
  • Link do komentarza aj czwartek, 17 maja 2012 00:05 napisane przez aj

    Na ok?adk? p?yty, ktra wyjdzie w czasie wakacji to mo?e co? cieplejszego :)

    Raportuj
  • Link do komentarza Ysabell środa, 16 maja 2012 17:36 napisane przez Ysabell

    wi?c to s? namioty! w takim razie to jest genialne zdj?cie :) tylko nie do ko?ca czytelne, ale i tak genialne

    Raportuj
  • Link do komentarza ch wtorek, 15 maja 2012 22:07 napisane przez ch

    namioty w ?niegu - to mj faworyt : )

    Raportuj