chwilanieuwagi
Jesteś tutaj:Muzyka»Chwila Nieuwagi»Blog Chwili Nieuwagi»17 maja PREMIERA PŁYTY Chwili Nieuwagi! 5 czerwca KONCERT PREMIEROWY!
środa, 20 kwietnia 2011 18:33

17 maja PREMIERA PŁYTY Chwili Nieuwagi! 5 czerwca KONCERT PREMIEROWY!

Napisała 

Z radością dzielimy się z Wami świeżą informacją: znamy już DATĘ UKAZANIA SIĘ NASZEJ PŁYTY (w sklepach na „e..." i nie tylko), jak również DATĘ KONCERTU PREMIEROWEGO promującego nasz debiutancki krążek zatytułowany „Niepoprawna Muzyka". Płyta dostępna będzie na rynku od 17 MAJA 2011r., dzięki naszemu wydawcy: Mechanicznej Cytrynie, czyli Magdzie Turowskiej, naszemu dystrybutorowi EMI Music Polska i naszej nieocenionej artystce-graficzce Michasi Wawrzyczek-Klasik. Płyta zawierać będzie 10 autorskich utworów, które znacie z wielu wykonań festiwalowych i koncertowych. Szerzej o niej będzie można przeczytać w artykułach promujących ją, które oczywiście wrzucimy na myspace (chociażby w formie linków).

Wspomniany koncert premierowy odbędzie się w 5 CZERWCA 2011r. w naszym rodzimym TEATRZE ZIEMI RYBNICKIEJ o godz. 18:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy lubią nasze „granie"- Obiecujemy przygotować dla Was coś specjalnego:) Zapraszamy! Szczegóły wkrótce!

Tych, co nas nie lubią - też zapraszamy ;)

Czytany 1323 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 kwietnia 2011 21:17

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone (*) są wypełnione.
W treści wiadomości możesz używać podstawowych znaczników HTML.