Co nowego?


XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach dnia 14 czerwca 2014, 13.08
w kategorii Blog Tomka Jarmużewskiego
XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach
Przed nami czterodniowy weekend (19-22.06), a wraz z nim okazja na spotkanie z muzyką w górach. XX TAM Turystyczna Awangarda Muzyczna
w kategorii Blog Edwarda Stachury
Stachuriada w Grochowicach (2013) - fotorelacja
Poniżej krótka fotorelacja z grochowickiej Stachuriady. Co wyróżnia to wydarzenie od wielu innych letnich festiwali poetyckich w kraju?
w kategorii Blog Domu o Zielonych Progach
KONCERTY  Dom o Zielonych Progach - kwiecień 2013
Zapraszamy serdecznie na nasze kwietniowe koncerty: Śrem -18.04; Trouń -19.04; Legionowo -21.04; Warszawa -21.04. Więcej szczegółów na
GÓRY MOJE... dnia 26 marca 2013, 18.20
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
GÓRY MOJE...
Góry moje.   Góry moje w majestacie swego prawa trwają. Po kamiennych schodach z wolna w niebo się wspinają   Góry d
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU dnia 03 marca 2013, 13.25
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU
Szczęśliwego powrotu do słów zapomnianych, uleciałych dmuchawcem nad krajobrazy przejrzałe   Szczęśliwego powrotu do dom

Najnowsze komentarze

Archiwum aktualności

 

13403375 1558282474468301 5049610390209695550 oKochani!

Koncert „W górach jest wszystko co kocham” na Śnieżniku już 16 lipca, godz. 20:00. Cieszymy się, że tak licznie się zapowiadacie! Zespół Dom o Zielonych Progach , gwiazda koncertu, obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Z tej okazji przygotowuje nową płytę – PRAWIE JAK NOWI! Możecie zostać ich współwydawcami  wspierając projekt jeszcze przez dwa tygodnie na portalu Polak Potrafi. W zamian za wsparcie możecie wybrać jedną z licznych nagród, m.in.: najnowszy album z osobistą dedykacją i odręczną numeracją, koszulkę z logo zespołu i autografami, bilet na koncerty czy zestaw płyt, a nawet ufundowany koncert. Prosimy o Waszą pomoc dla Domu! Koncert na Śnieżniku jest oczywiście niebiletowany!

LINK DO WSPARCIA:

https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-domu-o-zielonych-progach

 

Dla wielu z Was góry są całym życiem. Chcecie z nimi obcować, wracać do nich, a nader wszystko - dzielić się nimi z innymi ludźmi. Naszą misją zaś jest krzewienie górskiej kultury i zachęcanie do pieszych wędrówek po szlakach. Niedawno postanowiliśmy stworzyć projekt, który łączy zarówno Wasze, jak i nasze górskie marzenia :-). Zaciekawieni? Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

 

Działając od kilku lat na Facebooku i w polskim internecie zauważyliśmy, że bardzo trudno zaistnieć jako autor blogu lub fotograf podróżniczy. Obfitość stron poświęconych turystyce jest przeogromna, trudno więc konkurować z witrynami już obecnymi w sieci. Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy więc budowę portalu Góry i Ludzie, którego nazwa wywodzi się od tytułu znanej piosenki do słów wiersza Jerzego Harasymowicza. Już od jakiegoś czasu każdy może założyć w nim konto i pisać własne artykuły.

 

Dlaczego warto pisać? Najlepsze przesłane przez Was treści publikujemy na naszym facebookowym profilu. Posiada on w obecnej chwili 200 tysięcy fanów i zasięg 1-2 mln użytkowników tygodniowo. Tak potężne liczby przekładają się bezpośrednio na sukces Waszej twórczości. Najlepsze teksty, galerie zdjęć i filmy osiągnęły jak dotąd pułap 30 tys. wyświetleń, nie musimy chyba zachęcać bardziej :-). Z otwartymi ramionami zapraszamy przy tym blogerów, którzy mają możliwość bezpłatnego zareklamowania swojego blogu przy każdym napisanym przez siebie artykule (akceptujemy przy tym reprinty już istniejących postów).

 

Dlaczego warto czytać? Jeśli nie macie ochoty na tworzenie tekstów, zostańcie naszymi czytelnikami! Otrzymacie selekcję najlepszych artykułów o górach, zebraną w jednym miejscu. Nie musicie co chwilę do nas zaglądać, możecie wykorzystać RSS albo Feedly do śledzenia nowych treści.

 

Zapraszamy! :-)

http://goryiludzie.pl

 

 

 

 

W dniach 26-28 listopada 2015 roku na Politechnikę Wrocławską zawita coroczne święto gór, 11. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej "W górach jest wszystko co kocham". Jest to impreza promująca szeroko pojętą kulturę turystyczną, obejmującą muzykę, fotografię, film, poezję i prelekcje podróżnicze.

 

Czwartek 26 XI organizowany jest wraz ze Studenckim Klubem Turystycznym PWr. Publiczność czekają szalone slajdowiska i projekcje, a nawet górski kabaret. Zwieńczeniem dnia będzie spotkanie ze słynnym himalaistą, Piotrem Pustelnikiem.

 

Piątek 27.XI upłynie pod znakiem muzyki świata. Rozpocznie się przesłuchaniami Konkursu Wykonawców, podczas którego młode zespoły powalczą o nagrody pieniężne oraz o sobotni recital, zakończy się zaś koncertem gwiazdy wieczoru - ukraińskiej AtmAsfery.

 

Sobota 28.XI to najważniejszy dzień Przeglądu, obejmie zarówno kolejną porcję przesłuchań konkursowych, jak i występ laureatów oraz główny koncert projektu "W górach jest wszystko co kocham". Na scenie wystąpią IGI Band, Dom o Zielonych Progach, Mysza Michalska, Bart Adamczak i Czarek Rogalski jako Ex Na Bani, Siudma Góra oraz Piotr Kędziora.

 

Wszystkim tym wydarzeniom towarzyszyć będą profesjonalne warsztaty - fotograficzne z Marcinem Jagielliczem i Pawłem Uchorczakiem, wokalne z Adamem Rymarzem oraz biegów górskich z Piotrem Hercogiem.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie http://przeglad.wgorach.art.pl/2015

 

wtorek, 21 kwietnia 2015 07:59

Bekid Niski - koncet Dom o Zielonych Progach

imgp3927a
jesli wybieracie się w góry na majówkę w Beskid Niski polecamy Wam klimatyczny koncert grupy Dom o Zielonych Progach w Zawadce Rymanowskiej 1 maja godz. 18:00

jako wydarzenie: https://www.facebook.com/events/453521401469105/

 

bilety 30 zł rezerwacje: adres mailowy do rezerwacji biletów: koncert.dozp.farfurnia@gma>il.com;
miejsce:
http://www.farfurnia.pl/

piątek, 17 kwietnia 2015 12:36

Wiosna...

 

Krokusowo w Dolinie Chochołowskiej. Fot. Ewa Klimczak.

 

Strona 1 z 57

Partnerzy: