Co nowego?


XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach dnia 14 czerwca 2014, 13.08
w kategorii Blog Tomka Jarmużewskiego
XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach
Przed nami czterodniowy weekend (19-22.06), a wraz z nim okazja na spotkanie z muzyką w górach. XX TAM Turystyczna Awangarda Muzyczna
w kategorii Blog Edwarda Stachury
Stachuriada w Grochowicach (2013) - fotorelacja
Poniżej krótka fotorelacja z grochowickiej Stachuriady. Co wyróżnia to wydarzenie od wielu innych letnich festiwali poetyckich w kraju?
w kategorii Blog Domu o Zielonych Progach
KONCERTY  Dom o Zielonych Progach - kwiecień 2013
Zapraszamy serdecznie na nasze kwietniowe koncerty: Śrem -18.04; Trouń -19.04; Legionowo -21.04; Warszawa -21.04. Więcej szczegółów na
GÓRY MOJE... dnia 26 marca 2013, 18.20
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
GÓRY MOJE...
Góry moje.   Góry moje w majestacie swego prawa trwają. Po kamiennych schodach z wolna w niebo się wspinają   Góry d
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU dnia 03 marca 2013, 13.25
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU
Szczęśliwego powrotu do słów zapomnianych, uleciałych dmuchawcem nad krajobrazy przejrzałe   Szczęśliwego powrotu do dom

Najnowsze komentarze

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Wydarzenia»Powitanie lata w Bieszczadach

Powitanie lata w Bieszczadach

Napisał 

Już po raz trzeci, w pierwszy weekend lipca w Wetlinie odbywa się muzyczna impreza pod hasłem "Powitanie Lata w Bieszczadach". W sercu Bieszczad, pomiędzy brzegiem Wetlinki a widokiem na Połoniny, w gościnnych progach Domu Wycieczkowego PTTK w Wetlinie, przez dwa dni odbywać się będą kameralne koncerty muzyki związanej z górami.

W piątek 1 lipca wystąpią:

Robert Marcinkowski: Osoba, której sympatykom projektu "W Górach" przedstawiać nie trzeba. Autor piosenek na nutę bluesową, z finezyjnymi tekstami o dużej zawartości humoru, bynajmniej nie "blue" 

Jarosław Kochanowski z zespołem: wydarzenie wyjątkowe na skalę ostatnich kilkunastu lat. Autor popularnych piosenek znanych z płyt "W górach" w aranżacjach innych wykonawców ("Piosenka dla Dośki, "Jest taki dom"). Tym razem będzie okazja usłyszeć te piosenki w wersjach autorkskich. Okazja o tyle unikalna, że przez ostatnich kilkanaście lat Jarek nie wykonywał ich na koncertach.

W sobotę 2 lipca wystąpią:

Tomek Jarmużewski i Agnieszka Biniek - autor turystycznych hitów "Tutaj w górach jest mój dom", "Pod słońce", któremu Agnieszka towarzyszyć będzie wokalnie i na skrzypcach.

Wojtek Szymański i Michał Łangowski (Ze Starej Szuflady)- liderzy projektowych zespołów Dom o Zielonych Progach i Cisza Jak Ta. Projekt muzyczny Ze Starej Szuflady realizuje imperatyw, aby ocalać od zapomnienia piękne i wartościowe piosenki o górach i nie tylko.( http://www.facebook.com/zestarejszuflady?sk=app_2405167945 )

Początek koncertów o godz. 20.00

Na miejscu dostępne noclegi oraz posiłki. Możliwe noclegi pod namiotami. Kontakt w sprawie rezerwacji miejsc noclegowych na stronie wetlinapttk.pl.

Powitanie Lata odbywa się w niecały tydzień po innej muzycznej imprezie w Bieszczadach - TAM czyli Turystycznej Awangardzie Muzycznej. Zachęcamy do przebycia tego dystansu oraz czasu... pieszo i z plecakiem! 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone (*) są wypełnione.
W treści wiadomości możesz używać podstawowych znaczników HTML.


Partnerzy: