Co nowego?


XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach dnia 14 czerwca 2014, 13.08
w kategorii Blog Tomka Jarmużewskiego
XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach
Przed nami czterodniowy weekend (19-22.06), a wraz z nim okazja na spotkanie z muzyką w górach. XX TAM Turystyczna Awangarda Muzyczna
w kategorii Blog Edwarda Stachury
Stachuriada w Grochowicach (2013) - fotorelacja
Poniżej krótka fotorelacja z grochowickiej Stachuriady. Co wyróżnia to wydarzenie od wielu innych letnich festiwali poetyckich w kraju?
w kategorii Blog Domu o Zielonych Progach
KONCERTY  Dom o Zielonych Progach - kwiecień 2013
Zapraszamy serdecznie na nasze kwietniowe koncerty: Śrem -18.04; Trouń -19.04; Legionowo -21.04; Warszawa -21.04. Więcej szczegółów na
GÓRY MOJE... dnia 26 marca 2013, 18.20
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
GÓRY MOJE...
Góry moje.   Góry moje w majestacie swego prawa trwają. Po kamiennych schodach z wolna w niebo się wspinają   Góry d
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU dnia 03 marca 2013, 13.25
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU
Szczęśliwego powrotu do słów zapomnianych, uleciałych dmuchawcem nad krajobrazy przejrzałe   Szczęśliwego powrotu do dom

Najnowsze komentarze

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Aktualności»Fotokonkurs
wtorek, 04 czerwca 2013 11:21

Fotokonkurs

fotokonkursKONKURS!
Długi weekend majowy i czerwcowy już za nami, górskie szlaki przyzywają wakacyjną przygodą…aparaty w dłoń kochani! Jedynym warunkiem wzięcia udziału w fotokonkursie jest nadesłanie maksymalnie trzech zdjęć z udziałem koszulek wydawnictwa W Górach, resztę pozostawiamy waszej fantazji!

Nadsyłajcie do nas zdjęcia z szalonych wakacyjnych wypraw na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. !
Wszystkie nadesłane zdjęcia spełniające warunki konkursu będą przez czas jego trwania (od dziś 04 czerwca 2013 do 30 czerwca 2013) publikowane na stronie www.wgorach.art.pl oraz na naszych portalach społecznościowych. Już w lipcu wyłowimy 5 zwycięzców, którzy dostaną specjalny zestaw upominków od Wydawnictwa W Górach.
Uwaga, uwaga! Przed wysłaniem prac nie zapomnijcie zapoznać się z REGULAMINEM konkursu, który publikujemy poniżej, oraz wraz ze zdjęciami w formie elektronicznej przesłać nam mailem swoich danych: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz adresu e-mail. Z życzeniami wielu fascynujących wakacyjnych przygód!
Redakcja portalu.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

§ 1
1. Niniejszy regulamin określa zasady konkursu fotograficznego organizowanego przez Wydawnictwo W Górach Wojciech Szymański z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Centralnej 26a/1, NIP: 899-232-28-27,
zwane dalej "Organizatorem"
§ 2
1. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 04.06.2013 roku do 30.06.2013 roku.
2. Zadaniem uczestników Konkursu będzie zrobienie ciekawych, oryginalnych wakacyjnych zdjęć z udziałem koszulek Wydawnictwa W Górach (dowolny wzór), a następnie zgłoszenie ich do konkursu poprzez przesłanie wybranego zdjęcia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wraz z odpowiednio wypełnionym zgłoszeniem.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest:
a. przesłanie zdjęć (maksymalnie 3 przez jednego uczestnika) wraz z odpowiednio wypełnionym zgłoszeniem, gdzie podanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych (imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email)
stanowi podstawę do pominięcia zdjęcia,
b. Biorąc udział w Konkursie, Uczestnik wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora w celach promocyjno-marketingowych związanych z działalnością prowadzoną przez Organizatora, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym publikację zdjęć do celów reklamowych na stronach i profilach społecznościowych  należących do organizatora.
§ 3
1. Zdjęcia można wysyłać od 04.06.2013 roku do 30.06.2013 roku. mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2. Zdjęcia będą prezentowane na stronach związanych z wydawnictwem W Górach
3. Zdjęcia nadesłane przez Uczestników Konkursu nie podlegają zwrotowi. Uczestnik Konkursu jednocześnie oświadcza, iż przysługują mu autorskie i majątkowe prawa do wykonanego zdjęcia, które nie są ograniczone na rzecz żadnej osoby trzeciej. Uczestnik konkursu oświadcza, iż zdjęcia nie naruszają praw i uczuć osób trzecich. Za treść zdjęcia całkowitą odpowiedzialność ponosi uczestnik.
4. Uczestnik przesyłając zdjęcia w ramach konkursu do Organizatora konkursu, wyraża niniejszym zgodę na zamieszczenie zdjęć w witrynie internetowej Organizatora.
§ 4
1. Zwycięzcami Konkursu zostanie 5 osób (autorów najciekawszych zdjęć)
2. Nagrodzone zdjęcia wybrane zostaną przez trzyosobowe jury składające się z pracowników Wydawnictwa W Górach.
3. Wszelkie decyzje dotyczące przebiegu Konkursu podejmuje jury Konkursu. Decyzje jury co do przyznania nagród są nieodwołalne.
4. W finale konkursu do wygrania będzie zestaw upominków od Wydawnictwa W Górach
5. Rozstrzygnięcie Konkursu oraz wskazanie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 10.07.2013. O wynikach Konkursu zwycięzcy zostaną powiadomieni w terminie do 14 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu - drogą mailową lub listem poleconym.
Lista osób nagrodzonych będzie również zamieszczana w serwisie Organizatora
6.Nagrody przesłane zostaną pocztą na adres wskazany w zgłoszeniu mailowym do konkursu
§ 5
W trakcie trwania konkursu Wydawnictwo W Górach zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w regulaminie, które to zostaną opublikowane w serwisie organizatora. Interpretacja regulaminu należy wyłącznie do Organizatora.
§ 6
1.    Regulamin znajduje się w serwisie internetowym www.wgorach.art.pl

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 25 czerwca 2013 11:14

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone (*) są wypełnione.
W treści wiadomości możesz używać podstawowych znaczników HTML.


Partnerzy: