Co nowego?


XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach dnia 14 czerwca 2014, 13.08
w kategorii Blog Tomka Jarmużewskiego
XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach
Przed nami czterodniowy weekend (19-22.06), a wraz z nim okazja na spotkanie z muzyką w górach. XX TAM Turystyczna Awangarda Muzyczna
w kategorii Blog Edwarda Stachury
Stachuriada w Grochowicach (2013) - fotorelacja
Poniżej krótka fotorelacja z grochowickiej Stachuriady. Co wyróżnia to wydarzenie od wielu innych letnich festiwali poetyckich w kraju?
w kategorii Blog Domu o Zielonych Progach
KONCERTY  Dom o Zielonych Progach - kwiecień 2013
Zapraszamy serdecznie na nasze kwietniowe koncerty: Śrem -18.04; Trouń -19.04; Legionowo -21.04; Warszawa -21.04. Więcej szczegółów na
GÓRY MOJE... dnia 26 marca 2013, 18.20
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
GÓRY MOJE...
Góry moje.   Góry moje w majestacie swego prawa trwają. Po kamiennych schodach z wolna w niebo się wspinają   Góry d
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU dnia 03 marca 2013, 13.25
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU
Szczęśliwego powrotu do słów zapomnianych, uleciałych dmuchawcem nad krajobrazy przejrzałe   Szczęśliwego powrotu do dom

Najnowsze komentarze

Archiwum aktualności

W dniach 26-28 listopada 2015 roku na Politechnikę Wrocławską zawita coroczne święto gór, 11. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej "W górach jest wszystko co kocham". Jest to impreza promująca szeroko pojętą kulturę turystyczną, obejmującą muzykę, fotografię, film, poezję i prelekcje podróżnicze.

 

Czwartek 26 XI organizowany jest wraz ze Studenckim Klubem Turystycznym PWr. Publiczność czekają szalone slajdowiska i projekcje, a nawet górski kabaret. Zwieńczeniem dnia będzie spotkanie ze słynnym himalaistą, Piotrem Pustelnikiem.

 

Piątek 27.XI upłynie pod znakiem muzyki świata. Rozpocznie się przesłuchaniami Konkursu Wykonawców, podczas którego młode zespoły powalczą o nagrody pieniężne oraz o sobotni recital, zakończy się zaś koncertem gwiazdy wieczoru - ukraińskiej AtmAsfery.

 

Sobota 28.XI to najważniejszy dzień Przeglądu, obejmie zarówno kolejną porcję przesłuchań konkursowych, jak i występ laureatów oraz główny koncert projektu "W górach jest wszystko co kocham". Na scenie wystąpią IGI Band, Dom o Zielonych Progach, Mysza Michalska, Bart Adamczak i Czarek Rogalski jako Ex Na Bani, Siudma Góra oraz Piotr Kędziora.

 

Wszystkim tym wydarzeniom towarzyszyć będą profesjonalne warsztaty - fotograficzne z Marcinem Jagielliczem i Pawłem Uchorczakiem, wokalne z Adamem Rymarzem oraz biegów górskich z Piotrem Hercogiem.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie http://przeglad.wgorach.art.pl/2015

 

Dział: Aktualności

Partnerzy: