Basia Beuth

Basia Beuth

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
poniedziałek, 29 sierpnia 2011 18:22

Akustycznie na OPOLSKIM Rynku

Witajcie,

Po sukcesie w Szklarskiej Porębie, który niewątpliwie dostarczył nam masę radości - wracamy do aktywnych działań scenicznych - i tym samym rozpoczynamy sezon :) Bo przecież, jak wiadomo, prawdziwy sezon na refleksyjną i sentymentalną piosenkę okołopoetycką to... JESIEŃ.

Już 1-ego września,  czyli w najbliższy czwartek, o godz.19:00 na Opolskim Rynku odbędzie się koncert z corocznej plenerowej serii "Opole Akustycznie".
Tym razem - wyjątkowo - będzie to wydarzenie "dwa w jednym", ponieważ oprócz nas, czyli Basi Beuth z zespołem :) (w składzie P.Kaliciński, Ł.Chomiak, M.Skaba) wystąpi również Sławek Kusz z zespołem Qusz.

Tak ja, jak i Qusz - ZAPRASZAMY SERDECZNIE :)wtorek, 05 kwietnia 2011 14:39

Zapraszam na KONCERT w Opolu

Już jutro o godz.18:30 odbędzie się Opolskie Spotkanie Artystyczne - w galerii nowego i pięknego :) budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu (ul.Minorytów 4 - przy pl.Wolności). Przy tej okazji - nasz koncert. To spotkanie pierwsze, a docelowo będzie cały cykl z różnymi wykonawcami. ZAPRASZAMY serdecznie wszystkich. Więcej o wydarzeniu można przeczytać tu: http://www.mbp-opole.art.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=399:osa-basia-beuth&catid=39:aktualnoci

A dzisiaj zapraszam znów do przyjrzenia się Sekretnemu Życiu Piosenki.
Znajdziecie tam relację z autorskiego (poetycko-muzycznego) spotkania z Wiesławą Kwinto-Koczan.
http://sekretne-zycie-piosenki.blogspot.com/2011/04/wuka-i-czas-zaklety-w-przedmiotach.html

Witajcie,

stokrotki_blog_basi_beuthJak zwykle Yapa prowokuje mnie, żeby zacząć coś nowego. Tym razem - będzie blog na stronie "wgórowej". Na pewno pojawią się tu szybko i sprawnie informacje o moich (naszych) muzycznych pomysłach i koncertach. Ale tymczasem zapraszam Was do przeczytania i komentowania mojej prywatnej i bardzo subiektywnej ;) relacji poYAPOWEJ pod adresem, o któym już pewnie słyszeliście:

http://sekretne-zycie-piosenki.blogspot.com/2011/03/masowa-yapowa-epidemia.html

Czytajcie, komentujcie i dyskutujmy! To dla nas grajko-pisaków bardzo ważne, zwłaszcza, że (jak wiadomo) na festiwalach piosenki turystycznej granica między byciem wykonawcą i widzem jest bardzo bardzo cieniutka :)

Pozdrawiam

PS A najbliższy nasz koncert odbędzie się 26 marca (w tą sobotę) w Dobrodzieniu o 19:00 w ramach Dobrodzieńskiego Święta Poezji. Gdyby ktoś z Was akurat przemierzał trasę Opole-Łódź :) - ZAPRASZAMY!