sobota, 29 listopada 2014 20:30

transmisja live! dziś z Wrocławia

zapraszamy do oglądania koncert W górach jest wszyskto co kocham "Wgórywstąpienie", start godzina 20:00

http://styk.pwr.edu.pl/live/

Dział: Aktualności

plakat a3 2
" W górach" oczywiście :-)  X edycja tuż tuż oficjalny program już znamy szykuje się jednak sporo niespodzianek, w tym podróżniczy czwartek :) Ale o tym już za moment a tymczasem:

 

PIĄTEK

    20:00 Robert Kasprzycki – Niebo do wynajęcia
    21:30 Stare Dobre Panieństwo (laureat 2013)
    22:00 Konkurs wykonawców – Weź udział w wielkiej muzycznej przygodzie! Prowadzisz zespół w klimatach piosenki turystycznej lub poetyckiej? Chcesz zaprezentować swoją twórczość i powalczyć o cenne nagrody? Wyślij zgłoszenie na nasz konkurs wykonawców!


SOBOTA

    17:00 Konkurs wykonawców
    20:00 Koncert jubileuszowy "W górach jest wszystko co kocham"
        Dom o Zielonych Progach
        Na Bani
        Bez Zobowiązań
        Apolinary Polek & Dobry Diabeł
        YesKiezSirumem


NIEDZIELA

    14:00 Koncert laureatów konkursu
    16:00 Koncert "Jedyne co mam, to złudzenia..."
        Dzień Dobry
        Czerwony Tulipan
        Dominika Żukowska i Andrzej Korycki

 

Dla gości spoza Wrocławia przygotowaliśmy w tym oku noclegi turystyczne w warunkach exklusiv: pokoje z łóżkiem i prysznicami - wystarczy mieć tylko swój śpiwór :) Za darmo... ilość jednak ograniczona  - kto pierwszy ten lepszy :) Dodatkowo zapraszamy na warsztaty wokalne i KONKURS PIOSENKI...

więcej:

http://przeglad.wgorach.art.pl/2014/

 

 

Dział: Aktualności

 

 

banerBAKCY 2o14

 

 

Piosenka studencka i turystyczna powoli odchodzą w cień... Ale czy na pewno? Festiwal Bakcynalia w Lublinie odbędzie się w tym roku już po raz dwudziesty ósmy. W Chatce Żaka wystąpią zespoły, które od lat tworzą i promują nurt piosenki turystycznej. A skąd nazwa "turystyczna"? Dowiecie się już w najbliższy weekend.

Bakcynalia to festiwal nie tylko muzyczny, ale przede wszystkim zwracający uwagę na walory turystyczne różnych terenów Polski.

W tym roku w ramach Bakcynaliów wystąpi zespół Wołosatki, prezentujący u popularyzujący Bieszczady. Grupa Chodu, pochodząca z Lublina, przedstawi piękne dumki kresowe, a świętujący 40-lecie działalności Wątli Kołodzieje przedstawią swoje rozmyślania o Bieszczadach i Roztoczu. Muzykę inspirowaną folkiem irlandzkich i muzyką shantową zaprezentują Mechanicy Shanty, a gwiazdą festiwalu będzie znany wszystkim zespół Dom o Zielonych Progach.

Bakcynalia to nie tylko piosenka turystyczna, ale też spotkania z podróżnikami. W tym roku, w piątkowe popołudnie Bartosz Dumbal opowie o Himalajach, Jerzt Frąk przedstawi uroki Lubleszczyzny, a Paweł Goleman weźmie nas w podróż do Peru - krainy Inków, wulkanów i kondorów.

Z kolei w sobotę poznamy działalność Medycznego Klubu Turystycznego w Lublinie od kuchni, dowiemy się jak przemierzyć Polskę kajakiem, przejechać na rowerze na Bornholm, odbyć z dziećmi trekking po Nepalu i Gruzji i nie zbankrutować, ani nie zwariować i w końcu - jak pokochać Bieszczady.

XXVIII Bakcynalia odbędą się w dniach 14-15 listopada w Chatce Żaka w Lublinie. Dokładny program festiwalu znajdziecie na www.bakcynalia.art.pl.

 

 

Dział: Aktualności