bb
10!
jubileuszowy koncert W górach jest wszystko co kocham odbędzie się 05.04.2014 (sobota) godzina 18:00 w Bielsku-Biała, Tradycyjnie za praszamy na deski Teatru Banialuka przy ul. Mickiewicza 20.

 

Formuła tych koncertów jest niezmienna od lat – na scenie prezentują się wykonawcy różnych nurtów piosenki poetyckiej i turystycznej a także ballady studenckiej i folku. Te różne na pozór światy muzyki łączą góry. Choć nie tylko utwory o górach będziemy mogli wysłuchać na tym koncercie, czego stałym uczestnikom tego wydarzenia zapewne przypominać nie trzeba. W ramach koncertu wystąpią bowiem TRZECH wykonawców, który zyskali już spore uznanie w środowisku piosenki poetyckiej i turystycznej. Pierwszy z gości, to dobrze znany już w Bielsku Białej zespół Dom o Zielonych Progach, który bierze udział w koncertach W górach samego początku. Grupa Caryna pojawiła się na koncertach projektu w ramach VIII CD W górach i stale koncertuje, w Bielsku Białej pokarze się po raz pierwszy! Także po raz pierwszy zaprezentujemy Wam na bielskiej scenie Martynę Ciecieręgę, niezwykle młodą i utalentowaną artystkę Krainy Łagodności. Będzie więc okazja do wysłuchania nowego materiału i trzech pięknych recitali. Nie zabraknie jednak i piosenek, które już znacie i nucicie już w górach czy schronisku. Koncert poprowadzi Rafał Tomczyk

BILETY w przedsprzedaży: 25 zł (ulgowy) i 35 zł (normalny) do nabycia w kasie Teatru Banialuka od 7-stego lutego. Dla widzów spoza Bielska Białej istniej możliwość rezerwacji i zakupu biletów przez Internet ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). W dniu koncertu bilety są droższe o 10 zł (35 i 45); ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

KONCERT jest dofinansowany przez Urząd Miasta Bielsko Białej

Dział: Aktualności
piątek, 07 marca 2014 10:19

Jubileuszowy 250 Mikroklimat !

Jubileuszowy 250! Mikroklimat jest do odsłuchania w sieci ( a nawet "oglądnia" :) Gratulujemy redaktorowi Jerzemu Krużelowi zapału i wieloletniego zaangażowania w promocję piosenki poetyckiej i turystycznej :) Posłuchajcie pięknego koncertu z tej okazji, który odbył się w Radiu Rzeszów Polskiego Radia. Gościem specjalnym i wykonawcą koncertu był zespół Pod Wiatr!

Dział: Aktualności
basia
15.03.2014 Centrum Promocji Kultury
ul. Podskarbińska 2 godz. 19:00
w imieniu zespołu zapraszamy na kameralny koncert do Warszawy. Bilety do 10 marca w cenie 20 zł, po 10 marca w cenie 30 zł. Dzieci do lat 6 wstęp wolny. Bilety do nabycia tylko przez Internet oraz stacjonarnie w dniu koncertu! Zamówienia biletów : Zamówienie polega na wysłaniu maila z imieniem, nazwiskiem i ilością miejsc na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz dokonaniu wpłaty na konto podane poniżej. Do maila prosimy załączyć dowód wpłaty. Bilety będą do odbioru w dniu koncertu od godziny 18:00 Fundacja W górach jest wszystko co kocham ul. Borowska 48/11 50-532 Wrocław 26 1090 1522 0000 0001 0425 8101 W tytule przelewu prosimy wpisać DoZP WAWA + nazwisko.
Dział: Aktualności
piątek, 07 marca 2014 10:08

YAPA 2014! już tuż tuż

yapa2014
Znamy już cały programy tegorocznej YAPY, karnety na całą impreże kosztyją tylko 35 zł! A więc najbliższy weekend kierunek ŁÓDŹ!!!


Piątek, 14 marca, godz. 19:00, Koncert Konkursowy, prowadzenie: Maciej Trojanowski

Jurek Bożyk

Wykonawcy konkursowi

Grupa Bohema

Wykonawcy konkursowi

Kuśka Brothers

Sobota, 15 marca, godz. 12:00, Koncert Konkursowy, prowadzenie: Jakub Michalski

Cisza Jak Ta

Wykonawcy konkursowi

Sobota, 15 marca, godz. 19:00, Koncert Gwiazd, prowadzenie Bartłomiej Zgorzelski

Mateusz Rulski-Bożek
Lubelska Federacja Bardów

Bez Jacka i goście (40-lecie zespołu):
Wojciech Michalski, Alicja Ciepielska i Leszek Malanowski
Olek Grotowski

Chwila Nieuwagi
Leszek Kopeć

Niedziela, 16 marca, godz. 13:00, Koncert Laureatów, prowadzenie: Sylwester Szweda

Ogłoszenie Werdyktu Jury

U Pana Boga za Piecem

Laureaci

Grupa Nijak

http://www.yapa.art.pl/2014/

 

Dział: Aktualności