czwartek, 12 czerwca 2014 09:17

Zostań Bazowym!

018
Nie masz planów na wakacje ? Zostań bazowym w jednej z baz SKPB Rzeszów (namiotowa i Chatka) w Beskidzie Niskim. Bez telefonu (chyba że ktoś bardzo chce) w bajkowej krainie Beskidów. Przygoda gwarantowana

Szukamy bazowych!

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Rzeszowie poszukuje bazowych do prowadzenia Studenckiej Bazy Namiotowej w Wisłoczku oraz Chatki Studenckiej w Zyndranowej w okresie wakacyjnym.

KIEDY
- Wisłoczek: 28.06.2014 - 31.08.2014 (całe wakacje)
- Zyndranowa: 28.06 – 20.07 oraz 2.08 – 17.08
Możesz bazować w dowolnym z w/w terminów i tak długo jak chcesz, jednak zdecydowanie preferujemy zgłoszenia obejmujące dłuższe okresy czasu (minimum 2 tygodnie).

PIENIĄDZE
Bazowanie jest nieodpłatne, natomiast Koło wypłaca diety krajowe wysokości 30zł dziennie za Wisłoczek oraz 20 zł dziennie za Zyndranową (różnica z uwagi na warunki bytowania i nieco większy zakres obowiązków na bazie namiotowej). Dla szczególnie zainteresowanych przewidujemy zwrot kosztów dojazdu.

OBOWIĄZKI
Obowiązki bazowego ograniczają się do przebywania na terenie obiektu, dbania o ogólny porządek (jednakże każdy turysta sprząta po sobie), drobnych zakupów (świeczki, środki czystości) oraz obsługi ruchu turystycznego (przyjmowanie opłat, przygotowanie wrzątku, wskazanie turyście miejsca noclegowego itp.).

KONTAKT
Zgłoszenia prosimy kierować: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w mailu warto napisać parę słów o sobie oraz koniecznie podać kontaktowy nr telefonu. Kandydatury będą rozpatrywane indywidualnie podczas rozmowy z kandydatem. Mile widziane są osoby, które kiedykolwiek prowadziły jakąś bazę, chatkę studencką (ew. podobny obiekt turystyczny) lub po prostu kiedyś z nich korzystały.

Osobom korzystającym z uroków pieszych, górskich wędrówek i znającym klimaty schroniskowe bazowanie przypominać będzie bardziej urlop spędzony w miłym gronie niż pracę.

Krótka charakterystyka obiektów...

Dział: Aktualności
środa, 11 czerwca 2014 09:04

Nowe koszulki z górskiej serii

koszulki podglad 03
Nowe koszulki z górskiej serii - Wielka Racza i Babia Góra - zapraszamy do wzorcowni www.sklepwgorach.pl

 

Dział: Aktualności
środa, 11 czerwca 2014 08:52

Pasterskie Anioły 2014 odwołane


paistniejeNIestety.Tegoroczna edycja Pasterskich Aniołów na początku wakacji została niestety odwołana, ale wszystko jest jeszcze możliwe w tym roku nawet Więc dla fanów te imprezy w Pasterce pozostaje czekać. Z dużym smutkiem muszę poinformować, że
Anioły nie wylądują w tym roku w Pasterce. A w każdym razie na pewno nie na początku wakacji. Powód - zupełnie nie anielski, raczej wręcz przeciwnie - nie znalazła się żadna instytucja, która byłaby skłonna dofinansować festiwal. Nie żegnamy się na zawsze. One wrócą!

Dział: Aktualności