Dla wielu z Was góry są całym życiem. Chcecie z nimi obcować, wracać do nich, a nader wszystko - dzielić się nimi z innymi ludźmi. Naszą misją zaś jest krzewienie górskiej kultury i zachęcanie do pieszych wędrówek po szlakach. Niedawno postanowiliśmy stworzyć projekt, który łączy zarówno Wasze, jak i nasze górskie marzenia :-). Zaciekawieni? Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

 

Działając od kilku lat na Facebooku i w polskim internecie zauważyliśmy, że bardzo trudno zaistnieć jako autor blogu lub fotograf podróżniczy. Obfitość stron poświęconych turystyce jest przeogromna, trudno więc konkurować z witrynami już obecnymi w sieci. Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy więc budowę portalu Góry i Ludzie, którego nazwa wywodzi się od tytułu znanej piosenki do słów wiersza Jerzego Harasymowicza. Już od jakiegoś czasu każdy może założyć w nim konto i pisać własne artykuły.

 

Dlaczego warto pisać? Najlepsze przesłane przez Was treści publikujemy na naszym facebookowym profilu. Posiada on w obecnej chwili 200 tysięcy fanów i zasięg 1-2 mln użytkowników tygodniowo. Tak potężne liczby przekładają się bezpośrednio na sukces Waszej twórczości. Najlepsze teksty, galerie zdjęć i filmy osiągnęły jak dotąd pułap 30 tys. wyświetleń, nie musimy chyba zachęcać bardziej :-). Z otwartymi ramionami zapraszamy przy tym blogerów, którzy mają możliwość bezpłatnego zareklamowania swojego blogu przy każdym napisanym przez siebie artykule (akceptujemy przy tym reprinty już istniejących postów).

 

Dlaczego warto czytać? Jeśli nie macie ochoty na tworzenie tekstów, zostańcie naszymi czytelnikami! Otrzymacie selekcję najlepszych artykułów o górach, zebraną w jednym miejscu. Nie musicie co chwilę do nas zaglądać, możecie wykorzystać RSS albo Feedly do śledzenia nowych treści.

 

Zapraszamy! :-)

http://goryiludzie.pl

 

 

 

 

Dział: Aktualności