EMAIL Drukuj

VII Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej "W górach..."

VII Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej
Kiedy:
18.11.2011 - 20.11.2011, 20.00 godz. - 22.00 godz.
Gdzie:
Stołówka Akademicka PWr - Wrocław

Już po raz siódmy zapraszamy Was na weekend pełen wspaniałych koncertów z kręgów piosenki turystycznej, poetyckiej i folkowej. W dniach od 18 do 20 listopada 2011 r., w gościnnych progach Politechniki, odbędzie się VII Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej, zorganizowany przez fundację "W górach jest wszystko co kocham".Więcej informacji znajdziecie na stronie http://przeglad.wgorach.art.pl/2011

PIĄTEK, godz. 20:00
Dwuczęściowy koncert zatytułowany "Będę koncert grać ten na trąbki i skrzypce!" – wystąpią Ola Kiełb, Basia Beuth, Marek Andrzejewski, Leszek Kopeć, Agata Rymarowicz i Tadeusz Krok oraz zespół Ze Starej Szuflady.

SOBOTA, godz. 15:00 – koncert konkursowy.

SOBOTA, godz. 20:00 – Michał Łangowski i Wojciech Szymański zapraszają: wystąpią Janusz Saługa, Celtic Tree oraz Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki.

SOBOTA, godz. 22:00 – Słodki Całus od Buby, Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane, Dom o Zielonych Progach, YesKiezSirumem, Cisza Jak Ta.

NIEDZIELA, godz. 15:00 – koncert "Już czas, czas nie goni nas!" – laureaci WPKS 2011, Małżeństwo z Rozsądku, Bohema, Orkiestra Dni Naszych, AtmAsfera.

* organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian programu, zapraszamy na stronę imprezy, gdzie ewentualne zmiany będą korygowaneStołówka Akademicka PWr
Miejsce:
Stołówka Akademicka PWr
Ulica:
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
Miasto:
Wrocław