EMAIL Drukuj

Koncert "W górach jest wszystko co kocham..."

Koncert
Kiedy:
16.03.2012, 19.00 godz.
Gdzie:
SCK UO - Opole

zobacz-na-fejsbukuPo raz pierwszy zawita do OPOLA koncert z cyklu „W górach jest wszystko co kocham..." Wydarzenie odbędzie w Studenckim Centrum Kultury UO. Formuła tych koncertu jest niezmienna od lat – na scenie prezentują się wykonawcy różnych nurtów piosenki poetyckiej i turystycznej a także ballady studenckiej. Te różne na pozór światy muzyki łączą góry. Choć nie tylko utworów o górach będziemy mogli wysłuchać na tym koncercie, czego stałym uczestnikom tego wydarzenia zapewne przypominać nie trzeba. Widzowie uczestniczący w tym wydarzeniu artystycznym są wprowadzani w świat emocjonalnych przeżyć zaproszonych do występu gości stopniowo i z pewnym natężeniem. Na scenie zaprezentują się - Dom o Zielonych Progach, Bez Zobowiązań oraz Apolinary Polek. Tradycją tych koncertów jest to, że na zakończenie wszyscy zaproszeni wykonawcy występują wspólnie i wraz z publicznością odśpiewują najpiękniejsze pieśni ze szlaków. Koncert poprowadzi Bartosz Małłek.

Jeżeli więc choć przez chwilę chcecie przypomnieć sobie smak wędrówki na szlaku, piosenek śpiewanych do rana przy ognisku, czy też poczuć się jak w górskim schronisku na ciepłej herbacie, zapraszamy Was na ten koncert! Będzie okazja do wysłuchania nowych mniej znanych piosenek, posłuchania tych które już dawno wpadły nam w ucho, jak i też wreszcie będzie to okazja do spotkania się z artystami, którzy tak jak my przemierzają górskie przestrzenie, a swoje przeżycia obrazują w poezji i w pięknie zapisanych nutach.

Dom o Zielonych Progach - filar projektu „W górach jest wszystko co kocham", obecnie jeden z najbardziej znanych zespołów młodego pokolenia piosenki studenckiej. W ubiegłym roku obchodził swoje 10-lecie istnienia.

Bez Zobowiązań - rzeszowsko-krakowski zespół, będący od początku w projekcie „W górach jest wszystko co kocham". Jego skład tworzą obecnie Grzegorz Śmiałowski – znakomity gitarzysta oraz Robert Marcinkowski – krakowski poeta. "Bez Zobowiązań" to przede wszystkim charakterystyczny, oryginalny styl. Poezja drży tutaj w takt gitarowych nut, niebanalne kompozycje karmią do syta muzyką i wersami strof. Nazwa zespołu mówi sama za siebie – mamy tu do czynienia z luźną grupą górskich przyjaciół, którzy od czasu do czasu ubarwiają koncerty urokliwymi pieśniami.

polek-sesja-fot-renata-orlinska-300pxApolinary POlek - poeta i pieśniarz. Obecnie przemierza często Polskę, promując swoją autorską płytę o enigmatycznym tytule "***" oraz nowy program pt. "Cały kosmos". Ciekawe autorskie tekst oraz mistrzowskie ich wykonanie, sprawia, że jest to bard, który długo zostaje w pamięci słuchaczy. Poza autorskimi piosenkami Apolinary POlek, gra także teksty Dylana, Cohena, Stachury czy Harasymowicza.

Pierwszy koncert W górach jest wszystko co kocham w OPOLU - wejście DLA KAŻDEGO na specjalne BEZPŁATNE zaproszenie!

ZASADY UZYSKANIA ZAPROSZENIA:

Poza oczywiście odnotowania swojego udziału w wydarzeniu :--)

Należy wysłać zgłoszenie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jedna osoba może zarezerwować max 4 wejściówki.
Ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Potwierdzeniem rezerwacji jest mail zwrotny od Organizatorów koncertu, który należy wydrukować i przedstawić na wejściu, otrzymując w zamian nieodpłatne zaproszenie:)SCK UOMapa
Miejsce:
SCK UO
Ulica:
Katowicka 95
Miasto:
Opole
Strona www:
http://sck.uni.opole.pl