EMAIL Drukuj

Pasterskie Anioły (premiera CD "W górach..." cz. VIII)

Kiedy:
29.06.2012 - 01.07.2012,
Gdzie:
Pasterka - Pasterka

W górach jest wszystko co kocham – nowa płyta CD cz. VIII!
29.06 -01.07.2012

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy Projektu W górach... zapraszamy Was na kolejną (8!) , wspólną poetycko - muzyczną wędrówkę. W tym roku, po kilku latach przerwy, ale zgodnie z tradycją na początku wakacji ukaże się kolejna płyta z cyklu W górach. Będzie to już ósma część tej serii!

Jej premiera, będzie dla nas bardzo ważnym wydarzeniem, na które także Was pragniemy zaprosić abyśmy mogli razem z Wami w nim uczestniczyć!

Dom o Zielonych Progach
Chwila Nieuwagi
Celtic Tree
Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane
4razywroku
Caryna
Nad Porami Roku

to goście i wykonawcy na nowej edycji składanki CD W górach... Każdy z nich to inny świat i inna górska opowieść...Być może niektóre już słyszeliście gdzieś a niektóre będą dla Was zupełnym zaskoczeniem... Spotkajmy się, posłuchajmy i zaśpiewajmy razem z nimi...

W tym roku wędrujemy z projektem w bajkowe i malownicze miejsce, do małej miejscowości PASTERKA w Górach Stołowych. Znaleźliśmy się tu dzięki uprzejmości i na zaproszenie organizatorów Festiwalu PASTERSKIE ANIOŁY . To nowa impreza na kulturalnej mapie Polski, która mamy nadzieję w tym roku także i Wam stanie się bliska. Oprócz planowanych koncertów w ramach premiery płyty CD W Górach cz. VIII i innych odbędą się także otwarte warsztaty wokalne , spotkania z podróżnikami, śniadania poetyckie… I nie tylko.

Zapraszamy Was już dziś do wspólnego spotkania, przyjedźcie, pośpiewajmy razem, zaproście swoich znajomych i przyjaciół!

Po więcej informacji i szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę Festiwalu:
www.pasterskieanioly.plMapa
Miejsce:
Pasterka
Ulica:
-
Miasto:
Pasterka