EMAIL Drukuj

Góry i ludzie

Góry i ludzie
Kiedy:
03.08.2012 - 05.08.2012,
Gdzie:
Cisna - Cisna

IMG 9749Góry i Ludzie… z nieba schodzą…
3, 4, 5 sierpnia 2012

Drodzy Przyjaciele i sympatycy projektu W Górach Jest Wszystko Co Kocham!

Zapraszamy na niezwykłe, kameralne spotkanie muzyczne w Bieszczadach zatytułowane Góry i Ludzie…
Będzie to okazja do wspólnego wędrowania po Połoninach, do wspólnej muzycznej wędrówki na wieczornych koncertach, do spotkania się, do wspólnej herbaty, pośpiewania….

Trzy koncerty i trzy różne opowieści muzyczne.
O górach, o miłości i o sprawach codziennych... ważnych i mniej ważnych

W pierwszym dniu PIĄTEK - 03.08.2012, godz.20:00 będziemy mieli okazję do wysłuchania recitalu zespołu CISZA JAK TA z Kołobrzegu. Bywalcom naszych koncertów zapewne nie trzeba ich specjalnie przedstawiać. Chrystus Bieszczadzki, W naszym niebie czy Bo tak Cię kocham to tylko niektóre piosenki z repertuaru tej grupy, znane i śpiewane na bieszczadzkich szlakach. Zespół ma swoim koncie kilka autorskich płyt i planuje nagrać i wydać niedługo kolejną! A Bieszczady jak sami mówią są dla nich drugim domem, tu najlepiej brzmią ich pieśni.

Drugi dzień koncertowy SOBOTA - 04.08.2012, godzina. 20:00 będzie szczególny. Przed Wami wystąpi zespół Dom o Zielonych Progach, który przed 11 latu zaczynał swoją muzyczną drogę od piosenek do tekstów Jerzego Harasymowicza poświęconych bieszczadzkiej przyrodzie i ludziom. Piosenki te znalazły się na kultowej płycie W górach jest wszystko co kocham cz. I. Szczególny jednak będzie z jednego ważnego powodu – tu właśnie w sercu Bieszczadów zespół zaprezentuje po raz pierwszy swoją nową, wydaną po kilku latach przerwy płytę zatytułowaną płytę „Łódki Marzeń.” Będzie to więc gratka dla ich fanów i nie tylko zapewne dla nich. Na koncercie bowiem zabrzmią i nowe i starsze pieśni. Zapowiada się bardzo długi i historyczny koncert…Być może pojawią się na nim także niespodziewani goście…

Dzień trzeci - NIEDZIELA - 05.08.2012, godzina 20:00 – ostatni dzień będzie dniem wędrówki z projektem muzycznym ZE STAREJ SZUFLADY. Inicjatywa ta powołana przed laty do życia przez Michała Łangowskiego i Wojciecha Szymańskiego – liderów "Ciszy" i "Domu" ma za celu odkurzenie i przypomnienie pieśni ze szklaków, które odeszły w zapomnienie. Z przerwami ale skutecznie prezentują na scenie coraz to nowe – stare piosenki, zarażając nimi kolejne pokolenia…Na scenie będzie im towarzyszył Bartosz Pelton Zalewski.

W wydarzeniu można także "uczetniczyć na Facebooku":
http://www.facebook.com/events/395424497155384/

Zapraszamy!

BILETY – na pojedynczy koncert kosztują 20 zł.
Karnet na trzy dni - koszt 45 zł. Do nabycia od 1 lipca w GCKIE w Cisnej. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji telefonicznej i mailowej! Widzowie spoza Cisnej mogą także dokonywać rezerwacji mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i telefonicznie: 13 468 64 65

 Mapa
Miejsce:
Cisna
Ulica:
-
Miasto:
Cisna