EMAIL Drukuj

Koncert W górach jest wszystko co kocham...

Koncert W górach jest wszystko co kocham...
Kiedy:
14.12.2012,
Gdzie:
Dom Rzemiosła - Gdynia

Trójmiejskie koncerty W górach jest wszystko co kocham to już tradycja, odbywają się regularnie od kilku lat. Obecnie zagościły na stałe w Domu Rzemiosła w Gdyni, gdzie przez kilka ostatnich lat była okazja do poznania i wysłuchania wielu ciekawych wykonawców goszczących w projekcie W górach. Tegoroczna jesienna edycja będzie koncertem szczególnym. W ramach koncertu wystąpią bowiem dwa zespoły, które zyskały już spore uznanie w środowisku piosenki poetyckiej i turystycznej. Zespół NA BANI i DOM O ZIELONYCH PROGACH, bo o nich tu mowa, brały udział w koncertach W górach od samego początku istnienia projektu, ich piosenki są już dobrze znane słuchaczom. Koncert ten jednak będzie szczególny także z innego powodu. Oba zespoły wydały bowiem w tym roku po kilku latach przerwy swoje nowe autorskie płyty. Będzie więc okazja do wysłuchania nowego materiału i dwóch pięknych godzinnych recitali. Nie zabraknie jednak i piosenek, które już znacie i nucicie w górach czy schronisku.


nabaniNa Bani to trójmiejska grupa muzyczna od 20 lat ciesząca uszy bądź to przygodnych górskich turystów zasiadających do literackiej wieczerzy przy kominkach schronisk, bądź koneserów poezji ubranej w starannie utkane nuty zebranych w salach koncertowych. Finezyjne wiersze Tomasza Borkowskiego zespół stroi w dźwięki z lekkością, nadając im ponadczasową wartość, a słuchaczom -  radość odkrywania niuansów muzyczno-słownych, co sprawia, że nawet po wielokrotnym odsłuchaniu piosenki grupy Na Bani nie potrafią się znudzić. Całości dopełnia niezwykle rozbudowane instrumentarium zespołu, co w połączeniu z pięknymi partiami wokalnymi stanowi prawdziwą ucztę literacko-muzyczną dla słuchaczy. W tym roku z okazji 20 lecia ukazała się nowa płyta zespołu 20 lat z górą!
Strona zespołu: http://nabani.com/


Dom-o-Zielonych-Progach-mDom o Zielonych Progach  to zespół dobrze już znany uczestnikom koncertów W górach jest wszystko co kocham w Trójmieście... Piosenki tej grupy należą dziś już do kanonu piosenek najczęściej śpiewanych na górskich szlakach „Dom o Zielonych Progach” niektórzy wymieniają dziś jednym tchem z nazwami takich klasyków piosenki zwanej poetycką lub turystyczną jak „Wolna Grupa Bukowina” czy „Stare Dobre Małżeństwo”. I coś w tym chyba jest...  Historia zespołu sięga roku 2002, kiedy to wkrótce po powstaniu, na YAPIE, zespół zdobył potrójne laury: pierwsze miejsce w konkursie, nagrodę SKPB Łódź oraz nagrodę publiczności. Od tej pory „Dom” przeszedł długą drogę. Zmieniło się brzmienie, skład instrumentalny i wokalny zespołu. Dziś jest to grupa dojrzałych muzyków, mających na koncie setki koncertów, udział w licznych festiwalach i przeglądach. Zespół wydał trzy autorskie płyty, swoje piosenki nagrywał też na każdym z ośmiu już wydanych krążków z serii „W górach jest wszystko, co kocham...” Jedno się nie zmieniło: wciąż, jak przed kilkunastu laty, chodzą po górach, wciąż można ich spotkać na mini koncertach w schroniskach i bacówkach lub gdzieś przy ognisku. Miłość do gór słychać w każdej ich piosence. I choć każde z nich ma już swój własny dom, wciąż budują również ten wspólny - o zielonych progach. W lipcu tego ukazała się najnowsza płyta zespołu  pt.:  ŁÓDKI MARZEŃ, zawiera 11 zróżnicowanych kompozycji, tworzących spójną muzyczną całość.  Na gdyńskim koncercie zespół zaprezentuje piosenki zarówno znane już słuchaczom jak i nowe, zupełnie nieznane! Strona zespołu: www.dom.art.pl

Prowadzenie koncertu: Tomasz Borkowski

BILETY w cenie 25 zł (ulgowy) i 35 zł (normalny) do nabycia  DOMU RZEMIOSŁA sekretariat i księgowość III piętro ul. 10 lutego 33. Widzowie spoza Gdyni mogą rezerwować bilety: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (prosimy dopisać w temacie bilety GDYNIA); ilość miejsc ograniczona!

PRZEDSPRZEDAŻ - PROMOCJA BILETY

CZAS TRWANIA: Od 04.12.2012 do 7.12.2012 do godziny 14:00

CENA : 20/30 (ulgowy/normalny).

Ogłaszamy kilkudniową promocję na bilety na koncert W górach w Gdyni. Osoby które nabędą od dziś do najbliższego piątku bilety będą mogły skorzystać ze zniżki po 5 zł od biletu ulgowego i normalnego. Bilety można nabyć na preferencyjnych warunkach na dwa sposoby:

  1. 1.Dokonując bezpośrednio zakupu w Domu Rzemiosła (w godzinach od 8:30 do 14:00) – III piętro sekretariat i księgowość do 7.12. do godziny 15.00
  2. 2. Dokonując rezerwacji na bilety ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) na koncert i dokonując wpłaty. W przypadku rezerwacji mailowej należy wpisać w tytule maila – bilety Gdynia i dokonać wpłaty na konto Fundacji (dane do przelewu podamy w potwierdzeniu rezerwacji). Wpłatę należy dokonać także do 7.12.2012!

 Osoby, które dokonały wcześniejszego zakupu biletu w Domu Rzemiosła i zostały wpisane na listę przed promocją dostaną zwrot nadpłaty w dniu koncertu.


Zapraszamy!Mapa
Miejsce:
Dom Rzemiosła
Ulica:
10 Lutego 33
Miasto:
Gdynia
Strona www:
http://www.cech-gdynia.pl/