Śpiewnik

Po koncercie, przesłuchaniu płyty czy wreszcie spotkaniu z piosenką gdzieś na szlaku wpadają nam w ucho różne melodie. Często chce się do nich wrócić, zagrać samemu na gitarze i zaśpiewać. Niniejszy śpiewnik ma temu właśnie służyć. Tak więc korzystajcie z niego do woli. Istnieje możliwość skopiowania i wydrukowania piosenek, które Was zainteresowały.

Oczywiście będziemy się starali systematycznie rozbudowywać tę część strony “W Górach...”, kierując uwagę ku piosenkom, które towarzyszą nam na szlakach górskich wędrówek. Jeżeli uważacie, że którejś piosenki brakuje - koniecznie napiszcie do nas na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Uwaga! Zdarza się, że niektórzy wykonawcy projektu "W Górach..." mają w swoim repertuarze piosenki innych zespołów - w takim wypadku jest to zaznaczone oddzielnie jako “także w repertuarze...”. Oczywiście podajemy informację, do kogo należy pierwotne wykonanie piosenki.

Miłego grania. Wojtek Szymański