Wojtek

Wojtek

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

13403375 1558282474468301 5049610390209695550 oKochani!

Koncert „W górach jest wszystko co kocham” na Śnieżniku już 16 lipca, godz. 20:00. Cieszymy się, że tak licznie się zapowiadacie! Zespół Dom o Zielonych Progach , gwiazda koncertu, obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Z tej okazji przygotowuje nową płytę – PRAWIE JAK NOWI! Możecie zostać ich współwydawcami  wspierając projekt jeszcze przez dwa tygodnie na portalu Polak Potrafi. W zamian za wsparcie możecie wybrać jedną z licznych nagród, m.in.: najnowszy album z osobistą dedykacją i odręczną numeracją, koszulkę z logo zespołu i autografami, bilet na koncerty czy zestaw płyt, a nawet ufundowany koncert. Prosimy o Waszą pomoc dla Domu! Koncert na Śnieżniku jest oczywiście niebiletowany!

LINK DO WSPARCIA:

https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-domu-o-zielonych-progach

 

wtorek, 21 kwietnia 2015 07:59

Bekid Niski - koncet Dom o Zielonych Progach

imgp3927a
jesli wybieracie się w góry na majówkę w Beskid Niski polecamy Wam klimatyczny koncert grupy Dom o Zielonych Progach w Zawadce Rymanowskiej 1 maja godz. 18:00

jako wydarzenie: https://www.facebook.com/events/453521401469105/

 

bilety 30 zł rezerwacje: adres mailowy do rezerwacji biletów: koncert.dozp.farfurnia@gma>il.com;
miejsce:
http://www.farfurnia.pl/

piątek, 17 kwietnia 2015 08:49

Festiwal Pod Słońce 22-24 maja 2015

podsoce
W maju przy Chatce Włóczykija szykuje się atrakcyjna uczta muzyczna - Festiwal Piosenki Turystycznej, który na Pogórzu Rożnowskim zadomowił się już na dobre. W tym roku 22 i 23 maja muzycy z krainy łagodności raczyć nas będą swoja twórczością w kameralnym sąsiedztwie Schroniska Dobrych Myśli. A dobrych myśli nie zabraknie podczas spotkania, na które wielu czeka przez cały rok. Wraz z grupą oddanych przyjaciół nad organizacją wydarzenia przygotowania trwają już od listopada. Po zeszłorocznej skromnej edycji w tym roku wracamy do nieco bardziej rozbudowanego scenariusza, zachowując jednak nadal kameralną formułę. Najwięcej będzie oczywiście muzyki. Gitary ustąpią czasem cykadom ale podobnie jak w ubiegłych latach, to pewnie będą krótkie chwile. Poza koncertami podziwiać będziemy mogli zdjęcia autorstwa Maciej Mrozika – otwarcie wernisażu już w piątek 22 maja o godz. 18.00. W sobotę jak zwykle rajd i jarmark turystyczny oraz warsztaty artystyczne. Wszystkie informacje znajdują się na stronie festiwalowej www.podslonce.pl Poza ramowym scenariuszem będzie naturalnie wiele spontanicznych spotkań, rozmów,m spacerów, śpiewanek i to w zasadzie jest najcenniejsze w tym spotkaniu na który Adam Gancarek - gospodarz festiwalu - serdecznie zaprasza.

wtorek, 09 grudnia 2014 14:23

10 CD W górach jest wszystko co kocham!

Ukazała się właśnie X CD z cyklu W górach jest wszystko co kocham, która zamyka pewien okres i jest podsumowaniem koncertów i płyt, z tej serii.

Płyta jest do nabycia w Sklepie W GÓRACH wraz z poprzednimi wydawnictwami:

http://sklepwgorach.pl/pl/1122-cd-w-gorach-cz-10-01116.html

10cd-2

wtorek, 09 grudnia 2014 14:20

Wgórwstąpienie!

 

Chwała tylko jej -- wysokości
Ją najwyżej mogę docenić
Górą góry! -- podniosę okrzyk
Kiedy doznam wgórywstąpienia

Piosenka "Wgórywstąpienie" otwiera X część CD z serii "W górach jest wszystko co kocham" a zarazem stanowi tytuł płyty, nieprzypadkowy zresztą. To pewnego rodzaju metafora życiowa, podsumowuje także tę serię wydawniczą. Na płycie usłyszycie 12 piosenek. Wśród nich zupełnie nowe utwory, w odważnych i dojrzałych muzycznie aranżacjach, a także kilka starszych piosenek, które nigdy wcześniej nie miały okazji znaleźć się na składankach wgórowych, a ich wartość jest ciągle niedoceniona, czym i z Wami pragniemy się podzielić. Mamy nadzieję, że to wydanie, będące swego rodzaju domknięciem serii, sprawi Wam, jak zawsze dużo muzycznej satysfakcji.
http://sklepwgorach.pl/pl/1122-cd-w-gorach-cz-10-01116.html

dom jurek razem

 

 K O N C E R T Y:

Warszawa - 13.12.2014 godz. 19:00 Dom Kultury Stokłosy

Poznań - 14.12.2014 godzina 18:00 ODK Pod Lipami

 

niedziela, 07 grudnia 2014 21:26

Promocja na mapy turytyczne!

Kto chętny na na promocje na klasyczne, papierowe mapy turystyczne?
Zapraszamy do specjalnej akcji przygotowanej wraz z Compassem!

Zestawy map w różnej ilości do wyboru do nabycia tylko do 10.12 Więcej informacji:
http://sklepwgorach.pl/pl/content/9-mapy-promocjamapy2014

sobota, 29 listopada 2014 20:30

transmisja live! dziś z Wrocławia

zapraszamy do oglądania koncert W górach jest wszyskto co kocham "Wgórywstąpienie", start godzina 20:00

http://styk.pwr.edu.pl/live/

plakat a3 2
" W górach" oczywiście :-)  X edycja tuż tuż oficjalny program już znamy szykuje się jednak sporo niespodzianek, w tym podróżniczy czwartek :) Ale o tym już za moment a tymczasem:

 

PIĄTEK

    20:00 Robert Kasprzycki – Niebo do wynajęcia
    21:30 Stare Dobre Panieństwo (laureat 2013)
    22:00 Konkurs wykonawców – Weź udział w wielkiej muzycznej przygodzie! Prowadzisz zespół w klimatach piosenki turystycznej lub poetyckiej? Chcesz zaprezentować swoją twórczość i powalczyć o cenne nagrody? Wyślij zgłoszenie na nasz konkurs wykonawców!


SOBOTA

    17:00 Konkurs wykonawców
    20:00 Koncert jubileuszowy "W górach jest wszystko co kocham"
        Dom o Zielonych Progach
        Na Bani
        Bez Zobowiązań
        Apolinary Polek & Dobry Diabeł
        YesKiezSirumem


NIEDZIELA

    14:00 Koncert laureatów konkursu
    16:00 Koncert "Jedyne co mam, to złudzenia..."
        Dzień Dobry
        Czerwony Tulipan
        Dominika Żukowska i Andrzej Korycki

 

Dla gości spoza Wrocławia przygotowaliśmy w tym oku noclegi turystyczne w warunkach exklusiv: pokoje z łóżkiem i prysznicami - wystarczy mieć tylko swój śpiwór :) Za darmo... ilość jednak ograniczona  - kto pierwszy ten lepszy :) Dodatkowo zapraszamy na warsztaty wokalne i KONKURS PIOSENKI...

więcej:

http://przeglad.wgorach.art.pl/2014/

 

 

 

 

banerBAKCY 2o14

 

 

Piosenka studencka i turystyczna powoli odchodzą w cień... Ale czy na pewno? Festiwal Bakcynalia w Lublinie odbędzie się w tym roku już po raz dwudziesty ósmy. W Chatce Żaka wystąpią zespoły, które od lat tworzą i promują nurt piosenki turystycznej. A skąd nazwa "turystyczna"? Dowiecie się już w najbliższy weekend.

Bakcynalia to festiwal nie tylko muzyczny, ale przede wszystkim zwracający uwagę na walory turystyczne różnych terenów Polski.

W tym roku w ramach Bakcynaliów wystąpi zespół Wołosatki, prezentujący u popularyzujący Bieszczady. Grupa Chodu, pochodząca z Lublina, przedstawi piękne dumki kresowe, a świętujący 40-lecie działalności Wątli Kołodzieje przedstawią swoje rozmyślania o Bieszczadach i Roztoczu. Muzykę inspirowaną folkiem irlandzkich i muzyką shantową zaprezentują Mechanicy Shanty, a gwiazdą festiwalu będzie znany wszystkim zespół Dom o Zielonych Progach.

Bakcynalia to nie tylko piosenka turystyczna, ale też spotkania z podróżnikami. W tym roku, w piątkowe popołudnie Bartosz Dumbal opowie o Himalajach, Jerzt Frąk przedstawi uroki Lubleszczyzny, a Paweł Goleman weźmie nas w podróż do Peru - krainy Inków, wulkanów i kondorów.

Z kolei w sobotę poznamy działalność Medycznego Klubu Turystycznego w Lublinie od kuchni, dowiemy się jak przemierzyć Polskę kajakiem, przejechać na rowerze na Bornholm, odbyć z dziećmi trekking po Nepalu i Gruzji i nie zbankrutować, ani nie zwariować i w końcu - jak pokochać Bieszczady.

XXVIII Bakcynalia odbędą się w dniach 14-15 listopada w Chatce Żaka w Lublinie. Dokładny program festiwalu znajdziecie na www.bakcynalia.art.pl.

 

 

Strona 1 z 27